מידע לתושב

שימושון • כניסות

 

תושבים יקרים,

להלן תחומי האחריות של בעלי התפקידים ומוקד המועצה לשם פניה בבעיות שונות שהנכם נתקלים בהן בישוב ומחוצה לו.

במידה ונתקלתם בבעיה שלא מצוינת כאן, נא פנו למזכירת הישוב לבירור למי פונים בעניין.

 

חגי תם  – מזכיר הישוב - 055-6662970


מזכיר הישוב אחראי על ניהול הישוב באופן שוטף, מטפל בכל בעיה או תקלה הקשורה לישוב, אחראי על הקשר עם גורמי חוץ (מועצה, אמנה ועוד), אחראי על ניהול המזכירות וניהול הכספים של הישוב.

יאיר עטרי  – רכז הביטחון של הישוב - 052-9248751

 

הרבש''צ אחראי על כל תחום הביטחון של הישוב, מטפל בכל בעיה או תקלה הקשורה לנושא ביטחון בתוך הישוב.

אמציה נתן – איש התחזוקה של הישוב 

איש התחזוקה אחראי על תחזוקת וניקיון הישוב, ומטפל בכל בעיה הקשורה לתחזוקת וניקיון הישוב, גני השעשועים, מקלט חוגים וכדו'. לא ניתן לפנות לאמציה ישירות, כל פניה נעשית מול מזכירת הישוב / מזכיר הישוב.

אפרת שטרהל – מזכירת הישוב - 09-7923243


מזכירת הישוב אחראית על כל הפעלת מזכירות הישוב, תשלומי המיסים, דואר רשום, פניות תושבים, שימוש במועדון הישוב, מפתח לתא דואר, אישור תושב, ''יד ימינו'' של מזכיר הישוב לכל דבר ועניין.

רכזת הקהילה של הישוב 


רכזת הקהילה אחראית על כל נושא התרבות והקהילה בישוב, תהליכים ופרויקטים קהילתיים, עזרה הדדית, אתר האינטרנט הישובי, מערך חוגים, איתור מתנדבים, ליווי ועדות, אירועי תרבות וטקסים בישוב, פרסום בשלט האלקטרוני, גורם מקשר מול המתנ''ס ואגף הרווחה.

מועצה אזורית שומרון – מוקד המועצה 1-700-700-106


המועצה אחראית על כל האחזקה והטיפול בתשתיות הישוב (בעיות ביוב, תאורת רחוב, פינוי אשפה וגזם, פינוי בקבוקי פלסטיק למחזור, פינוי נייר למחזור), אחראית על גני הילדים שבישוב (תחזוקה ורישום), וכן על בית הספר. אחראית על כל נושא בעלי החיים בישוב (חיסונים, כלבים משוטטים וכדו') וכן על ענייני ביטחון, מפגעים ותאורת כבישים מחוץ לישוב. המועצה מטפלת בפניות הקשורות למקוה. מינהל ההנדסה במועצה אחראי על כל נושא הבניה בישוב (אישורי בניה, חריגות בניה וכדו').