טיול משפחות ישובי תשע"ד

קהילה ותרבות • כניסות


הנה מה טוב ומה נעים שבת אחים גם יחד!!!

טיול המשפחות היישובי השני מתקרב ובא וההרשמה מתחילה!!

ראשית נזכיר כי מטרות הטיול והערכים שהוא בא להעצים הם - חיזוק קהילתיות גיבוש ודיבוק חברים, היכרות עם משפחות נוספות שלא יוצא לפגוש בחיי היומיום, אהבת הארץ וכן הנאה וחוויה משפחתית!

כל זאת ואף יותר - במחיר שיהיה אטרקטיבי למול התמורה שתקבל כל משפחה.
להלן כמה פרטים חשובים ומנהלות:

אז כמו שכבר פורסם הטיול יהיה בימים חמישי-שישי בתאריכים י''א-י''ב באב, 7-8.8 ויתקיים בפארק הירדן שבצפון הכנרת, פארק ענק ומדהים שחלק מאוצרות הטבע שבו נגלה ביחד במהלך הטיול.

הפארק פתוח לקהל הרחב, אך אנו נשהה בתוך הפארק במתחם סגור עבורנו, החל מחמישי אחר הצהרים ועד לצהרי שישי שלמחרת.

המחיר הינו:

הורים (אבא/אמא) – 100 ₪ להורה
ילד (מגיל שנתיים ועד 8) – 60 ₪ לילד
בוגר (מגיל 8 ומעלה) – 80 ₪ לבוגר
תינוק (עד גיל שנתיים) – לא משלם
תשלום מקסימלי למשפחה – 450 ₪

תשלום - ניתן לשלם דרך המיסים בתשלום אחד או בשניים. תשלום במזומן יתבצע מראש ובתשלום אחד במזכירות.

ארוחות הערב, הבוקר והצהרים בשישי תהיינה מרכזיות ומשותפות – בבחינת ''full board'' או אם תרצו ''הכל כלול''...

הגעה למקום תהיה ברכבים הפרטיים ואת האוהלים אנו מביאים עמנו.
(מזרונים ניתן להשכיר במקום תמורת 10 ₪ למזרון - יש להזמין זאת מראש. התשלום במזומן מול מפעילי הפארק)

חדרי אירוח: למי שחשקה נפשו להתפנק בחדר ממוזג – קיימים בצמוד למתחם הלינה שלנו מספר חדרים בעלות של 600 ש''ח לחדר. התוספת למחיר היא כמובן במחיר עלותו. המעוניינים נא לפנות לשרית בן משה. מספר החדרים מוגבל ולכן מומלץ ביותר להזדרז.

הרשמה:
מועדי הרישום הם מפרסום מכתב זה ועד ג' תמוז, 1.7 – וזאת בכדי לאפשר להתארגן בצורה נאותה בכל המישורים לאופרציה המורכבת של הטיול. נא כבדו זאת והירשמו עד לתאריך זה!

עם הרישום תמלא כל משפחה טופס פרטים ותקשורת, הצהרת בריאות, ביטוח ומידות חולצות (שימו לב, יש 3 טפסים למילוי) וכן בחירה לאיזה צוות להצטרף לעזור – שכן המלאכה רבה מאוד והכוונה היא שכל משפחה תתרום את חלקה וכשרונה לטובת הכלל ולהנאת כולנו. עצם העבודה המשותפת בצוותי העשייה השונים, במהלך ההכנות ובטיול עצמו – משמשת פלטפורמה להיכרויות חדשות ומהנות.

מסלולי הטיול יהיו מותאמים למשפחות עם ילדים, מהנים וכיפיים. בחלקם מותאמים אף לעגלות. המסלול הראשון יהיה בחמישי אחר הצהרים ולפני ההגעה לפארק. במסלול השני נצעד בשישי בבוקר לאחר ארוחת הבוקר. לגבי שאר התוכנית ופרטים נוספים – עובדים עליה במרץ רב בשבועות אלו. נעדכן בהקדם.

למתלבטים – חבל לכם על הזמן... אין בכלל שאלה בעניין... תשאלו את אלו שהיו ונהנו בשנה שעברה... השנה זה יהיה משודרג הרבה יותר... זה הולך להיות באמת הטיול של השנה!!!

ניפגש כולנו בשמחה בטיול!

בברכה – צוות טיול משפחות

 

rME